W Publicznym Przedszkolu w Radwanicach rozpoczęła się akcja „Ogród”. Projekt ogrodu został stworzony przez panią Annę Anczykowską. Będzie pełnił rolę ścieżki dydaktycznej dla przedszkolaków, ich rodziców i społeczności lokalnej. Dzięki pani Dyrektor ZSP Bogusławie Niemasz i Radzie Rodziców, szczególnie przewodniczącemu panu Oskarowi Szkudło udało się zacząć realizację tego zadania. Sponsorami tej inwestycji jest Volkswagen Motor Polska.

24 i 25 kwietnia 2015 r. przyłączyli się do tej akcji rodzice przedszolaków, członkowie Rady Rodziców i pracownicy przedszkola, którzy przynieśli potrzebne narzędzia: haczki, grabie, taczki. Na czele z panią Dyrektor wszyscy aktywiści zaczęli prace. Przy ogrodzeniu zasadzono żywopłot z cisów.  Rodzice i pracownicy zagospodarowali teren pod sadzonki, skopali teren, a wiertła przygotowały miejsce pod rośliny. W tylnej części ogrodu zasadzono rododendrony, magnolie, krzewy forsycji.

To początek akcji „Ogród”. Niedługo zostaną wyznaczone ścieżki edukacyjne, prowadzące do domków zwierząt i znajdujących się roślin.

Serdeczne podziękowania Szanownym Rodzicom:

Sz.P. Dominice i Oskarowi Szkudłom

Sz.P. Marcie Kowalskiej

Sz.P. Marcie Biskup

Sz.P. Wioletcie Stemplewskiej

Sz.P. Martynie Szylko

Sz.P. Magdalenie Szymańskiej

Sz.P. Magdzie i Andrzejowi Janasom

Sz.P. Piotrowi Stachurze

Sz.P. Joannie Rzeczyckiej

Sz.P. Dariuszowi Kuczerowi

Sz.P. Mirosławowi Saczce

Sz.P. Krzysztofowi Jaroszowi

 

i Szanownym Pracownikom Przedszkola :

 Sz.P. Mariannie Kuczer

Sz.P. Annie Woźniak

Sz.P. Wioletcie Cholewie

Sz.P. Ewie Soberze

Sz.P. Andrzejowi Baładze

 

za zaangażowanie w prace w ogrodzie przedszkolnym

składa

Dyrektor Zespołu Przedszkolnego w Radwanicach Bogusława Niemasz