[SinglePic not found]Dnia 22 grudnia w Publicznym Przedszkolu w Radwanicach odbyło się spotkanie wigilijne we wszystkich grupach wiekowych, podczas którego wspólnie kolędowano, odbyły się występy dzieci i składano sobie życzenia.
Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom, które czekały na zaprezentowanie swoich umiejętności poprzez recytowane wiersze i melodyjnie zaśpiewane pastorałki i kolędy. Piękna scenografia, kolorowe stroje sprawiły, że dzieci z zainteresowaniem słuchali dzieci, które wprowadziły wszystkich w szczególny nastrój.

[SinglePic not found]Dzieci z radością przedstawiały i odgrywały swoje role ogłaszając o narodzinach Cudownego Dzieciątka, Które ludziom dawało nadzieję i odmieniało życie. Można było zobaczyć żłóbek z Maryją, Józefem i Dzieciną, do której przyszli pasterze, trzej królowie z darami oraz prześliczne aniołki i gwiazdeczki.

Ten dzień był naprawdę magiczny i wyjątkowy, dlatego też na koniec należy wspomnieć o dyrekcji przedszkola, nauczycielach, rodzicach i obsłudze, którzy przyczynili się do tego, aby to spotkanie wigilijne zapisało się w naszej pamięci jako niezwykłe przeżycie i wydarzenie. Dlatego wszystkim bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za okazaną pomoc, wparcie i piękne prezenty, które dzieci otrzymały.

[SinglePic not found] [SinglePic not found]