„Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz”

Pod takim hasłem odbyło się uroczyste spotkanie dla seniorów zorganizowane przez Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Stowarzyszenie „Bliżej Siebie” w Radwanicach z okazji Dnia Babci i Dziadka, które miało miejsce 6 lutego.

Wnuki przygotowały dla swoich babć i dziadków słodki poczęstunek i pamiątkowe serca. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym, prezentując swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Całą uroczystość uświetniła swoim występem nasza nauczycielka- pani Ewa Krawczyk, która dała koncert na saksofonie oraz zaśpiewała piosenkę z repertuaru Czesława Niemena Czas jak rzeka. Występowi towarzyszyły wielkie emocje i wzruszenie.

DSC02417

Akademia zakończyła się porywającym występem ukraińskiego zespołu Otawa, który przybył do nas na zaproszenie pani dyrektor- Bogusławy Niemasz. Zespół rozbawił całą publiczność pięknymi polsko-ukraińskimi pieśniami. Hitem okazał się znany utwór Hej sokoły, który był odtwarzany dwukrotnie…

DSC02462

Czas upłynął w miłej i pełnej humoru atmosferze. Po występie zaproszeni goście razem z panią dyrektor i nauczycielami udali się na mały poczęstunek.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim gościom za przybycie i stworzenie miłej, ciepłej, rodzinnej atmosfery.