[SinglePic not found] 4 czerwca 2016 r. w parku radwanickim odbył się Strażacki Gminny Dzień Dziecka, przy współpracy jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej naszej gminy i Gminnego Domu Kultury. Pokaz wozów strażackich, konkurencja w laniu wody z węża angażowała dzieci do zabawy.

Bogaty program artystyczny zaprezentowali przedszkolacy i uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Radwanicach. Dzieci z klas I – III oraz z przedszkola należące do zespołu „Frajda” z GOK-u tańczyły Polkę oraz zaśpiewały piosenki.

5-6 latki przygotowane przez Iwonę Derkacz zaśpiewały piosenki „Pięknie żyć” i „Podajmy sobie ręce”, do których tańczyły z chustami. Taniec „Albatros” z pomponikami i Hi mama” z wachlarzami przedstawiły czwartoklasistki z zespołu tanecznego Beaty Orator. Aleksandra Stemplewska, uczennica klasy VI urzekła nas swoim głosem w piosenkach „Król Lew” i „Pass me by”. Zespół wokalny Ewy Krawczyk zaśpiewał piosenkę Michaela Jacksona „They Don’t Care About Us”. Uczniowie naszej szkoły mogli również zaprezentować się wokalnie w chórze „Rybałci” pod kierunkiem Aleksandry Stramy. Potem czekała na wszystkich darmowa zabawa na dmuchańcach, a nawet zawody na dmuchańcach, loteria fantowa, kiełbaski i pokaz strażacki. Dla dorosłych była kawiarenka i punkt krwiodawstwa. Pogoda była słoneczna, aż upalna. Zabawy i prezentacje artystyczne wprowadziły w dobre samopoczucie uczestników i organizatorów imprezy. To był niezapomniany Dzień Dziecka dzięki strażakom.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

[SinglePic not found]  [SinglePic not found]  [SinglePic not found]