pociąg, tramwaj, mikołaje, renifery i krasnale, 
kino, kładki i prezenty, i chodzenie, chodzenie, chodzenie w różne zakręty, 
panoramy z wysokości i wiele słodkości,
a na koniec rozświetlenie choinki uznawanej za cud piękności.
     W dzień świętego Mikołaja uczniowie klasy IVa i IVc wraz z wychowawcami p.A.Steciąg, p.A.Trochanowską i rodzicami udali się pociągiem do Wrocławia. Wyprawa była nie lada wyzwaniem dla młodszej młodzieży, jak również dla rodziców. Środki transportu, jak tramwaj i pociąg, dla wielu były dużą atrakcją przeżywaną po raz pierwszy w swoim życiu. Zwiedziliśmy jarmark o poranku, ale również wieczorem podczas rozświetlenia choinki bożonarodzeniowej na rynku. 
     Odwiedziliśmy dwa bardzo atrakcyjne miejsca widokowe: najwyższy mostek we Wrocławiu-kładkę pokutnic mieszczącą się w kościele św.Magdaleny oraz 
Sky Tower- najwyższy budynek mieszkalno-biurowo-komercyjny w Polsce, z których podziwialiśmy Wrocław wczesną i wieczorną porą. Przez cały czas szukaliśmy krasnali wrocławskich, o których krążą ciekawe legendy. Na rynku spotkaliśmy wielu mikołajów, którzy obdarowali nas słodkościami, a renifery wskazywały nam drogę do kina, gdzie obejrzeliśmy film pt: “Dziadek do orzechów i cztery królestwa” .  We Wrocławiu, również my sami mogliśmy wcielić się w rolę mikołajów i obdarować się wspaniałymi prezentami, które sprawiły nam dużą radość. To był miły czas spędzony w rodzinno-szkolnym gronie.

[ts_media]

[/ts_media]