Zapraszamy do udziału w Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej
To już druga edycja tego Przeglądu online! Masz szansę zaprezentować się potencjalnie szerszej publiczności, więc… zachęcamy do udziału!
Prześlij w komentarzu pod postem na fb TPDLegnica (link powyżej) swój film, w którym zaprezentujesz piosenkę o tematyce turystycznej i ekologicznej z własnym akompaniamentem, który można wykorzystać na wycieczki lub biwaki. Na zgłoszenia czekamy do 10 maja Wśród odbiorców Twojego wykonania znajdą się także przedstawiciele jury, który ocenią i wyróżnią najciekawsze i najbardziej kreatywne wykonania. Ale wygrani będą wszyscy – podczas realnego Przeglądu możemy pomieścić publiczność w sali, a tutaj… jest nas więcej Partnerem naszego przedsięwzięcia jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
Masz pytania? Pisz śmiało wiadomość prywatną tutaj lub na adres tpd.legnica@wp.pl
Króciutki regulamin:
Przedstaw jedną piosenkę wyłącznie o tematyce turystycznej i ekologicznej.
Do prezentacji dodaj akompaniament muzyczny wyłącznie z instrumentami, które można zabrać ze sobą na wycieczkę (flet, gitara, akordeon, harmonia, itp.).
Bądź kreatywny (strój, rekwizyty, prezentacja).
Kategorie: solo i duety/zespoły (tylko rodzeństwo)
PRZEDSZKOLA | SP | PONAD SP
Wyślij swój JEDEN film w komentarzu link w nawiasie (https://www.facebook.com/…/a.97597386…/4243891829011774/) do dnia 10.05.2021 r. W przypadku większej ilości filmów brany pod uwagę będzie pierwszy przesłany. W komentarzu zawrzyj informację o tym, do jakiej placówki uczęszczasz oraz z jakiej kategorii występujesz.

autor: Izabela Jokiel