W naszej szkole kultywujemy dobre zwyczaje, w tym zabawy i dyskoteki okolicznościowe. W ciągu roku zaplanowane są 3 takie imprezy.  Jedna właśnie za nami. W czwartek 28 listopada miała miejsce zabawa andrzejkowa na rzecz akcji o charakterze charytatywnym. Samorząd Szkolny wpadł na pomysł zbiórki środków na wsparcie naszej młodszej koleżanki ze szkoły.  Wcześniej zostały  przygotowane własnoręcznie poduszeczki, w kształcie serduszek, które można było zakupić na ten szczytny cel. Plan został zrealizowany, spodziewaliśmy się zaangażowania wszystkich, ale zaskoczyła nas hojność z jaką uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły wsparli akcję. Dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do uśmiechu Weroniki.

Tego wieczoru szkoła była odmieniona. Były kolorowe światła, dekoracje, balony, miły poczęstunek przygotowany przez uczniów, pod czujnym okiem wychowawców. Były pyszne słodkości i pizza,  zdrowe owoce i mniej zdrowa fontanna z czekoladą, ale za to jaka efektowna.

Tym razem przy sprzęcie, jako DJ, debiutowała Laura Maciejewska i szybko się okazało, że świetnie sprawdza się w tej roli. Grała takie utwory, które wyciągały na parkiet nawet tych opornych. Okazało się, że zajęcia taneczne prowadzone w naszej szkole przynoszą rezultaty, więc tańczyć każdy może… i robi to świetnie, bo w swoim, niepowtarzalnym stylu.

Już z niecierpliwością czekamy na następną udaną zabawę.

 

Zapraszamy do naszej galerii!
📸