Przedszkolaki z Radwanic od 3 tygodni „zostają w domach” razem ze swoimi rodzicami i rodzinami. Zaistniała sytuacja wymaga tego od nas wszystkich. My – nauczyciele Publicznego Przedszkola w Radwanicach na bieżąco staramy się być w kontakcie z Opiekunami naszych maluchów.

Przypominamy Wam Drodzy Rodzice, że nie musicie w domu tworzyć przedszkola, ani sali zabaw. Bądźcie razem w tych dniach! Czytajcie, rozmawiajcie, grajcie, twórzcie, malujcie, przytulajcie się i kochajcie. Możecie się też razem nudzić, bo nuda jest czasem fajna, a dzięki niej przychodzą do głowy piękne pomysły. My – Wychowawcy poszczególnych grup dokładamy wszelkich starań by ułatwić Wam domową izolację. Powstały grupowe maile i grupy na portalach społecznościowych w celu sprawniejszej wymiany informacji, i pomysłów na spędzenie czasu z dziećmi. Korzystajcie z materiałów przesyłanych przez nauczycieli – kolorowanek, utworów muzycznych, propozycji zabaw, filmów edukacyjnych, a my postaramy się, by nauka i zabawa w tych trudnych wymagających izolacji dniach była przyjemniejsza i efektywna.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę i chwalimy nasze dzielne przedszkolaki za wkład w prace i zabawę. Efekty obejrzeć można w galerii. Pozdrawiamy wszystkie „Pszczółki”, „Żabki”, „Jeżyki”, „Motylki”, „Skrzaty”, „Słoneczka”, „Gwiazdeczki” i ich Rodziców, życzymy wszystkim dużo zdrówka i do szybkiego zobaczenia👋

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

👩 Natalia Horoszczak- Bethke

👩‍🦰  Agnieszka Gąsiorowska