[SinglePic not found]  23 czerwca 2016 r. dzieci wszystkich grup przedszkolnych Publicznego Przedszkola w Radwanicach i ich wychowawcy brali udział w Pikniku przedszkolnym zorganizowanym przez Radę Rodziców. Słoneczna pogoda, przytulny ogród przedszkolny, roześmiane dzieci i zatroskane panie to sprawiło, że zabawa udała się. Wszystkich powitali bohaterowie bajek – Żółw Ninja i Minionek, którzy potem chętnie bawili się razem z milusińskimi.

Z wielkim zapałem Motylki zaczęły podskoki na małej dmuchanej ślizgawce, a Żabki czekały na malowanie twarzy z wymarzonymi motywami takim jak: motylki, elfy, Elza, Spiderman, dzwoneczki, piłkarze. Muchomorki radośnie fikały na dmuchanym zoo. Smerfiki układały konstrukcje z gigantycznych klocków, a Jagódki wspinały się na dmuchaną zjeżdżalnię. Dla najmłodszych był też mały basen z kulkami. W tym upale przerwy i nakrycie głowy było wskazane.

Pod namiotem i w cieniu pod dębem przedszkolaki mogły odpocząć, napić się czy zjeść orzeźwiającego arbuza lub inne owoce. W tych chwilach smutek jedynie się ukazał, kiedy była kolejka czekania na zjazd. Ten wielki uśmiech dzieci to wspaniała nagroda za pobyt w przedszkolu w tym roku szkolnym.

 

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie pikniku. Z utęsknieniem czekamy na kolejny piknik już za rok.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

[SinglePic not found]  [SinglePic not found]  [SinglePic not found]