[SinglePic not found]Witaj Św. Mikołaju!

6 grudnia to dla milusińskich szczególna data, niezapomniana przynajmniej przez cały rok, a może przez całe życie. W radwanickim przedszkolu dzieci napisały lub narysowały z wychowawcami listy do św. Mikołaja.

Przedszkolaki ubrane na czerwono, w mikołajkowych czapkach wyczekiwały w nastroju świątecznym przy choinkach w swoich salach. Recytowały wierszyk „Drogi Mikołaju, co przychodzisz prosto z raju i dla dzieci gwiazdkę masz, powiedz, co mi dzisiaj dasz?”. Ile radości, uśmiechów na buźkach było, kiedy nagle wszedł w siwej brodzie, w czerwonym płaszczu Mikołaj i pani Mikołajkowa z workiem prezentów. Każda grupa zaprezentowała taniec z Mikołajem i zrobiła sobie zdjęcie.

[SinglePic not found]To był początek atrakcji. Poszczególne grupy „Słoneczka”, „Gwiazdeczki”, „Motylki”, „Żabki”, „Muchomorki” i „Smerfiki” z wychowawcami śpiewały piosenkę o Mikołaju i piosenki świąteczne. Starszaki bawiły się na sportowo, przechodząc przez tunel gąsienicowy lub skacząc przez skakankę. Niektóre przedszkolaki otrzymały balony lub zabawiły się w bohatera z bajki, namalowanego na twarzy przez panie animatorki.

Czekamy na kolejną wizytę Św. Mikołaja za rok…

Dziękujemy Radzie Rodziców za zasponsorowanie akcesoriów do zabawy sportowej i słodkiego poczęstunku dla przedszkolaków.

[SinglePic not found] [SinglePic not found]