[SinglePic not found] Niektórzy uczniowie naszej szkoły spędzili ferie bardzo aktywnie. Przykładem są ci, którzy wybrali się na lodowisko albo kręgielnię do Polkowic.

Większość dzieci po praz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli a na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Uczniowie uczyli się zdrowej rywalizacji sportowej i kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.

Nasi łyżwiarze spisali się wyśmienicie. Pierwsze kroki dla niektórych były trudne i niezbędna okazała się pomoc w postaci pingwinków czy niedźwiadków. Jednak po godzinie wszyscy jeździli już samodzielnie.

Zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy obu wycieczek spędzili miłe chwile w restauracji McDonald’s. Pełni wrażeń i pozytywnych emocji wszyscy wróciliśmy do Radwanic. Opiekunami podczas wyjazdu byli: p. Beata Orator, p. Kazimierz Laskowski, p. Izabela Jokiel oraz p. Bartosz Różycki.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII