[SinglePic not found] W dniu 30.09.2016 r. Zespół Szkolno-Przedszkolny z Radwanic włączył się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

W szkole pojawiły się plakaty, schody szkolne zostały oklejone  działaniami z tabliczki mnożenia. Zostało to bardzo pozytywnie przyjęte zarówno przez uczniów, pracowników szkoły i rodziców.

Informację o rozpoczęciu SDTM przekazano przez radiolę szkolną. Na początku patrole egzaminacyjne chodziły do klas 3-6 i przepytywały z tabliczki mnożenia wszystkich obecnych uczniów i nauczycieli. Następnie patrole odwiedziły pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, z których 95% podeszło do egzaminu. W następnej kolejności patrole wraz z koordynatorami wyszły na zewnątrz. Idąc do siedziby gminy Radwanic, przepytywały napotkanych przechodniów, którzy próbowali swoich sił w tabliczce mnożenia. W Urzędzie Gminy uczniowie egzaminujący wystraszyli trochę pracowników, ale jaka była potem radość, gdy się okazało, że dorośli jeszcze coś pamiętają. Uczniowie bardzo chcieli sprawdzić także wiedzę Wójta Gminy. Niestety nie zastali go, ponieważ uczestniczył w inauguracji roku akademickiego.

Każdy z uczestników, który zdał egzamin, otrzymywał od uczniów odznakę „Jestem EKSPERTEM TABLICZKI MNOŻENIA” oraz Certyfikat. Uczniowie przeprowadzający egzaminy gratulowali egzaminowanym.

Dzieciom bardzo się podobał ten dzień i wyraziły chęć brania udziału w podobnych akcjach.

Dziękujemy bardzo wszystkim za udział w tym dniu. Zachęcamy do odświeżania wiedzy z zakresu tabliczki mnożenia i zapraszamy do udziału w podobnych akcjach i w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia za rok.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

[SinglePic not found]  [SinglePic not found]   [SinglePic not found]