Jak co roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach była obchodzona Gala Talentów ,,Mali-Wielcy” . Pierwszym punktem programu był polonez w wykonaniu klas VI. Następnie dyrektor szkoły p. Bogusława Niemasz przywitała zaproszonych gości i rodziców, uroczyście otwierając jubileuszową, X Galę Talentów.

Szkoła  posiada tytuł ,, Szkoły Odkrywców Talentów” nadany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie i przygotowuje, a także przeprowadza działania systemowe na rzecz uczniów zdolnych oraz realizuje projekty związane z obchodami Dnia Promocji Talentów w taki sposób, by promować różne rodzaje  działalności uczniów: naukową, artystyczną, społeczną i sportową.

Podczas Gali swoje talenty zaprezentowały Kasia Aleksandrowicz, Natalia Mazur i Edyta Kulig,  które znakomicie spełniły się jako piosenkarki. Kasi akompaniowała, grając na saksofonie p. E. Bartkowska.  Wystąpił także kabaret ,, Tupecik” prowadzony przez p. G. Bombczyńską. Zaprezentował się również duet  taneczny w wykonaniu Amelki i Dorotki oraz zespół starszych dziewcząt przygotowany przez p. B. Orator. Chór pod kierunkiem p. Aleksandry Stramy zaśpiewał utwór ,,Jeszcze nie”. Utalentowani w różnych dziedzinach uczniowie zostali uhonorowani dyplomami pochwalnymi, a ich rodzice – listami gratulacyjnymi. Na koniec na wszystkich uczestników Gali czekała niespodzianka.