[SinglePic not found]     W nocy z 07.06.16r.na 08.06.16r. długo nie mogliśmy zasnąć. Nic dziwnego, byliśmy zbyt podekscytowani, czekała nas bowiem WIELKA PRZYGODA ,a mianowicie podróż w czasie. Mieliśmy stanąć oko w oko z prehistorycznymi gadami ,które zamieszkiwały Ziemię miliony lat temu.

        Do Krasiejowa  ,bo tam miało dojść do niezwykłego spotkania , wyruszyliśmy lekko nieprzytomni z niewyspania o godzinie 6:00.Humory nam dopisywały przez cały czas długiej podróży. O godzinie 10:30 znaleźliśmy się na terenie JuraParku. Powitało nas ponad 200 zrekonstruowanych modeli dinozaurów. Widok imponujący. Dech w piersiach zapierała nam podróż wehikułem czasem. W kapsule czasu przenieśliśmy się do dziejów naszej planety od Wielkiego Wybuchu, do pojawienia się wielkich gadów.

      Nie mniej emocji wywołał w uczestnikach tej pięknej i kształcącej wycieczki  seans filmowy w Kinie Emocji w 5D. Wszyscy projekcją filmu byli zachwyceni ,oprócz Karola Mazura ,który nie mógł przeżyć,że w kinie nie został „opluty” przez przerażające stwory.

   Gorące z emocji głowy studziliśmy  na placu zabaw i podczas kąpieli w cieplutkim jeziorku.Żal było odjeżdżać. Niestety ,wszystko co dobre ,musi się kiedyś skończyć. Wychowawcy dali sygnał do powrotu do rzeczywistości. Niechętnie wracaliśmy do stęsknionych rodziców. Niektórzy obiecali sobie ,że tu jeszcze powrócą.

 Uczestnicy wycieczki i ich wychowawcy.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII