[SinglePic not found]     W dniu 10 czerwca 2016r. na terenie Polkowickiego Centrum Piknikowego odbyła się X edycja konkursu ,,Z NAMI BEZPIECZNIEJ.”  Głównym organizatorem konkursu była Straż Miejska w Polkowicach przy współudziale Komendy Powiatowej PSP w Polkowicach, Komendy Powiatowej Policji oraz Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych.

      Do konkursu zgłosiło się 15 szkół z Powiatu Polkowickiego. Celem konkursu była edukacja uczniów z zakresu profilaktyki pożarowej, uwrażliwienie na zachowania właściwe i zapobieganiu zagrożeń.

      Uczestnicy brali udział w takich konkurencjach, jak: test teoretyczny, tor rowerowy, a także sprawdzali się w strzelectwie laserowym oraz sprawności fizycznej.

     W konkurencji klas V uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radwanicach zajęli I miejsce  i otrzymali  puchar przechodni Komendanta Powiatowego PSP w Polkowicach. W skład drużyny wchodzili: Amelia Tychańska, Kasjan Frankowski, Szymon Malinowski, Nikodem Bogoń oraz Tadeusz Mietliński.

     Udało nam się również wywalczyć I miejsce w Promowaniu Bezpiecznych Zachowań z czego jesteśmy ogromnie dumni. Po ten tytuł ubiegało się aż 15 placówek a to właśnie my  okazaliśmy się najlepsi podczas X edycji tego konkursu.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie : Gabriela Węgrzynek oraz  Alicja Dosiak.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !

GALERIA