15 marca w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Odbył się koncert „Juniorzy-Seniorom” , którego myślą przewodnią były słowa „Och, życie kocham cię nad życie”. Artyści słowem, tańcem i piosenką przedstawili publiczności, jak piękne jest życie i jakie ważne w nim miejsce zajmuje miłość. Koncert był dedykowany Seniorom. Na scenie wystąpili: – recytatorzy – młodzież z ZSP w Radwanicach – zespoły taneczne z ZSP w Radwanicach – chór dziecięcy „Rybałci” – zespół „Swojacy” – chór parafialny „Miriam” – soliści :Lena Płaskoń, Aleksandra Stemplewska. Martyna Sioma i Hubert Kowalski.
Cieszymy się ogromnie, że zawitali do nas goście: – p. Krzysztof Nester – wicestarosta polkowicki – p. Izabela Jokiel i p. Tadeusz Flak – radni Powiatu Polkowickiego – p. Ewa Flak – przew. RG Radwanice wraz z radnymi – p. Aleksandra Glińska – prezes Zarządu Fundacji Hospicjum Głogowskie – delegacja z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie z wicedyrektor p. Magdaleną Naparło – p. Marian Kobzda – prezes Klubu Seniora w Radwanicach oraz członkowie tego Klubu – p. Antoni Bok – wiceprezes Zarządu Towarzystwa Ziemi Głogowskiej – kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych: p. Katarzyna Burzyńska i p. Bartosz Hejmej oraz uczniowie, rodzice i mieszkańcy naszej gminy.
Koncertowi towarzyszyły wydarzenia, które miały charakter charytatywny:
Kiermasz wiosenny – tutaj można było kupić wiosenne dekoracje i kartki świąteczne wykonane przez dzieci z ZSP w Radwanicach oraz z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie i dorosłych Dochód zostanie przeznaczony na pomoc rodzinie z Radwanic, która ucierpiała w wyniku pożaru.
Żonkilowe Pola Nadziei – wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu sprzedawały żonkile – symbol nadziei. Każdy, kto kupił kwiatek, wsparł budowę Hospicjum w Głogowie.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie rzeczowe Kiermaszu następującym firmom i osobom prywatnym: – Kwiaciarnia Radwanice – Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie
– p. Jakub Ogończyk
– p. Monika Steciąg
– p. Magdalena Szymańska
– p. Katarzyna Czaczyk z rodziną
– p. Andrzej Dąbrowski
Dziękujemy również paniom: Annie Rachwalskiej, Marcie Pleśnierowicz-Jamrozik i Ewelinie Sip, które wykonały wiosenne koszyczki oraz wszystkim, którzy upiekli pyszne ciasta.

koncert