Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Alicja Malinowska – uczennica klasy 8a zdobyła  wyróżnienie w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem pod hasłem: „POKÓJ W SERCU – POKÓJ W ŚWIECIE” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Na konkurs wpłynęło ponad 1200 prac literackich, plastycznych i słowno-muzycznych.

Alicja wzięła udział w kategorii słowno-muzycznej, a Jej wrażliwość na słowo i talent muzyczny zostały zauważone i docenione przez Jury. Zadaniem Ali było napisanie piosenki tematycznie związanej z hasłem konkursu, skomponowanie do niej muzyki i przesłanie nagranego utworu do organizatorów przedsięwzięcia. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26 maja w Lublinie podczas Gali Rozstrzygnięcia Konkursu.

Opiekunem uczennicy jest pani Renata Kałużka.

Gratulujemy! Społeczność szkolna

plakat  XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Literacko - Plastycznego Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem pod hasłem: „POKÓJ W SERCU – POKÓJ W ŚWIECIE”