1 marca 2012 roku grupy: 3-latków, 4-latków, „0” A, B i C  pod opieką swoich nauczycieli i pani wicedyrektor Marii Beaty Skrzypczak pojechały do Głogowa do MOK-u na koncert Majki Jeżowskiej.

Przez cały występ pani Majki na twarzach dzieci gościł uśmiech. Bo kto nie lubi słuchać piosenek: „A ja wolę moja mamę”, „Kto się przezywa”, „Najpiękniejsza w klasie”? Wszystkie grupy przedszkolne tańczyły i biły brawo. Dodatkową atrakcją był konkurs na najlepszy taniec ze swoją panią przed sceną przy piosence „Kapelusze mają duszę”. Pani Majka Jeżowska zadawała pytania dzieciom i paniom, rozdawała plakaty. Dużo opowiadała o swoich piosenkach. Hymn „Wszystkie dzieci nasze są” jest znany nie tylko przedszkolakom, ale ich mamom, a także babciom.

Przypomnijmy, że w Polsce kampanię UNICEF- WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA wspierała Ambasador Dobrej Woli UNICEF – Majka Jeżowska.

Nasza placówka jest znana piosenkarce. Po koncercie pani Majka Jeżowska chętnie rozmawiała z panią wicedyrektor Marią Beata Skrzypczak i p. Iwoną Derkacz. Pamiętała lalkę Eweliny Kulig uczennicy klasy VI b Umbę. Szkoda, ze tak niewiele – kilka setnych dzieliło nas od szkoły, która wygrała i Majka Jeżowska zaśpiewałaby w Radwanicach. Pani Majka Jeżowska podziękowała uczniom z radwanickiej podstawówki za wspaniałe zaangażowanie w międzynarodowy projekt “WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”, przekazując społeczności szkolnej ogromny plakat z wyrazami uznania i autografem.

Uczniowie będą mieli okazję spotkać się na koncercie Majki Jeżowskiej w Głogowie w dniu 1 czerwca.