[SinglePic not found] Jest taki dzień każdego roku, który jest szczególnym darem podziękowania – 21 stycznia dla każdej babci, – 22 stycznia dla dziadka za bezwarunkową miłość, cierpliwość, dobroć, lekcje życia. Tradycją przedszkolaków jest świętowanie tych dni w swoich grupach. 1 lutego 2017 r. „Słoneczka” z panią Iwoną zaprosiły na program artystyczny swoje babcie i dziadków. Wiersze pełne humoru, w rodzinnej atmosferze wielopokoleniowej, wywołały uśmiechy gości, a nawet łzy wzruszenia.

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”.

Maluszki poruszając się przy piosenkach „Babciu, droga babciu”, „Babcia i dziadek” „Ri-ki –tan” zachęcały publiczność do bicia braw, a „Grozik” oraz „Cza-Cza dla babci i dziadka” z chustami były wielkim przeżyciem, płynącym prosto z serca, porywającym do tańca.

2,5 latki oraz 3 latki przekonały gości życzeniami, że „piękna jest rola babci i dziadka, chociaż nie jest łatwa, bo to oni mają dla dzieci cierpliwość, ciepło uśmiechów i kojące dotknięcie dłoni. Z rodzicami dobrze, ale … z dziadkami jeszcze lepiej, bo przyznać to trzeba, że babci i dziadka każdemu w życiu potrzeba”. Swoje podziękowanie dzieci mogły wyrazić poprzez obdarowanie gości prezentami wykonanymi przez siebie oraz zaproszeniem na poczęstunek. Życzymy Babci i Dziadkowi:

Aby babcia i dziadziuś
W zdrowiu długo żyli,
Aby uśmiech dla nas mieli
W każdej wolnej chwili.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

[SinglePic not found]  [SinglePic not found]  [SinglePic not found]