[SinglePic not found] 14 listopada społeczność szkolna uczestniczyła w apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Montaż słowno-muzyczny „Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna” przygotowała p. Izabela Jokiel.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia Pocztu Sztandarowego i wspólnego zaśpiewania „Roty”. W programie artystycznym było nawiązanie do 1050 Rocznicy Chrztu Polski. Historię upadku i odrodzenia się Polski opowiedzieli uczniowie klasy IV b, a wzbogacili ją wierszami ich młodsi koledzy z klasy III b. Oprawę muzyczną zapewnił chór kierowany przez p. Aleksandrę Stramę oraz zespół wokalny p. Ewy Krawczyk. Dopełnieniem słowa i muzyki był obraz w postaci prezentacji multimedialnej przygotowanej przez p. Dorotę Kaletę-Tymowicz z prac wykonanych przez dzieci na zajęciach komputerowych. Aulę szkolną pięknie udekorowali p. Marta Tarkowska i p. Kazimierz Laskowski. Uczniowie                w dużym skupieniu obejrzeli program artystyczny. Włączyli się również do śpiewania piosenek „Wojenko, wojenko” i „Przybyli ułani pod okienko”.

Po uroczystości odbyło się wręczenie dyplomów i nagród laureatom szkolnych konkursów organizowanych przez TPD „Chrońmy przyrodę ojczystą” i „Barwy natury –  barwy wsi”.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

[SinglePic not found] [SinglePic not found] [SinglePic not found]